Młody KOD w natarciu

Za nami kolejne spotkanie Młodych KODu z Dolnego Śląska. Frekwencja jak zwykle dopisała, a nasze dyskusje zaowocowały w wiele niezwykle ciekawych pomysłów. Przede wszystkim planujemy zorganizować debatę, która ma dać możliwość wypowiedzenia się młodym ludziom, podzielenia się swoimi poglądami i opiniami dotyczącymi aktualnych wydarzeń. Debata kierowana będzie w szczególności do studentów i działaczy w organizacjach studenckich. Całe spotkanie ma być podzielone na trzy zasadnicze bloki, w których będziemy poruszać po kolei tematy aborcji, konstytucji, jak i ekologii. Wydarzenie planowane jest na niedzielę 24 kwietnia – Więcej informacji na ten temat już wkrótce!

Na spotkaniu omówiliśmy również kwestie związane z wyjazdem do Warszawy na pikietę Młodych „Stop Inwigilacji!”, która obędzie się w najbliższą sobotę 16 kwietnia. Obecność obowiązkowa! 🙂 Tym bardziej, że podczas pikiety głos w imieniu KODu Dolnego Śląska zabierze koordynator naszych struktur – Kasper Zaręba. Dodatkowo jednogłośnie podjęliśmy decyzję o upublicznieniu naszej facebookowej grupy Młodego KODu – zmieniliśmy ustawienia grupy na otwartą, aby każdy, kto ma dosyć bezczynnego siedzenia, dołączył do nas oraz mógł obserwować nasze działania.

Wiele osób o nas nie wie, a chce działać w temacie obrony naszej wolności i demokracji, nie jest w stanie siedzieć bezczynnie, gdy aktualna władza kpi sobie z obywateli i ich praw oraz konstytucji. Dlatego też sporą część spotkania poświęciliśmy na omówienie sposobów na zjednywanie młodych ludzi i rozpowszechnienie informacji o istnieniu naszej młodzieżówki.

Serdecznie zapraszamy do Młodych KODu na Dolnym Śląsku!

https://web.facebook.com/groups/1738690033028188/

Dodaj komentarz

Możesz również polubić…