Wycieczka po PiSlandii

Uwaga! Uwaga!

Marzy Ci się dreszczyk emocji?
Pragniesz skoku adrenaliny do poziomu maks?
Kochasz ryzyko i niepewność jutra?
Chcesz rozładować nadmiar własnej agresji?
Uwielbiasz głupotę we wszystkich możliwych przejawach?

Biuro Turystyczne „PiS – TOUR”
spółka ze znacznie ograniczoną odpowiedzialnością
zaprasza miłośników sportów ekstremalnych
na wycieczkę po pisowskiej Polsce.

PROGRAM IMPREZY
1. Udział w rekonstrukcji historycznej „Polacy i pogromy Żydów”. Uczestnicy wycieczki zostaną wyposażeni w rekwizyty typu jarmułka i doczepiane pejsy, a następnie udadzą się na koncert zespołu „Obłęd”, tego samego, który przygrywał polskim neonazistom na uroczystościach związanych z urodzinami Hitlera. Jest wielka szansa, że na własnej skórze przekonają się, jak trzyma się dzisiaj polski antysemityzm.
2. Konkurs dla każdego czyli… uczestnicy podzieleni na grupy mają za zadanie odnaleźć jak najwięcej miejsc w Polsce, gdzie znajdują się dowody czczenia ofiar katastrofy smoleńskiej. Zwycięska drużyna spotka się z członkami podkomisji smoleńskiej, by wspólnie polepić z plasteliny modele samolotu TU-154 oraz dorzucić swój pomysł na zamach smoleński. Pan Macierewicz obiecuje, że bardzo poważnie pochyli się nad propozycją laureatów konkursu, będzie ona dokładnie przeanalizowana i znajdzie swe miejsce w najnowszym raporcie smoleńskim.
3. Nocne czuwanie i modlitwa na Żoliborzu wraz z przekazaniem Znaku Pokoju najważniejszemu prezesowi na świecie.
4. Udział w obradach sejmowej komisji do spraw rodziny i wsparcie polityków PiS w walce o wprowadzenie ustawy całkowicie zakazującej aborcję, co jest marzeniem każdej Polskiej Kobiety.
5. Udział w „Biegu po kasę”. Pieniądze zebrane podczas tej imprezy będą przeznaczone na zasilenie kont biedujących duchownych z Polskiej Instytucji Kościelnej.
6. Uroczysty obiad w towarzystwie członków klubów „Gazety Polskiej”. Zapowiada się „wielkie chlanie”. Ciekawe, kto pierwszy wyląduje pod stołem; goście czy gospodarze.
7. Spotkanie na posterunku policji, a tutaj dokładny instruktaż oraz zastosowanie w praktyce akcesoriów przemocy na żywym organizmie ludzkim czyli zatrzymanych członkach niepokornej opozycji.
8. Zajęcia kreatywne czyli kształcenie umiejętności wyrobu kukiełek przedstawiających niepożądany w Polsce element narodowy, wyznaniowy czy etniczny. Zajęcia zakończą się uroczystym spaleniem tychże kukiełek na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Swoją obecnością zaszczycą nas Międlar, Rybak i inni wybitni obywatele współczesnej Polski.
9. Wizyta w Studium Tatuażu i wybór obrazka przedstawiającego prawdziwego, polskiego patriotę ze znakiem Polski Walczącej w jednej ręce i swastyką w drugiej.
10. Udział w ekshumacji żołnierza wyklętego, który zginął podczas pacyfikacji wsi na Białorusi.
11. Ostatnie trzy dni uczestnicy spędzą w Szpitalu Psychiatrycznym w Tworkach, gdzie specjaliści pomogą im wrócić do równowagi psychiczno-emocjonalnej po trudach wycieczki.

Koszt wycieczki – tzw. co łaska x3

Organizator zapewnia:
– zakwaterowanie w namiotach pod Sejmem,
– transport po Polsce i Warszawie,
– wyżywienie i skrzynki z alkoholem (codziennie świeża dostawa),
– materiały potrzebne do realizacji zadań kreatywnych,
– środki opatrunkowe i pomoc medyczną.

UWAGA!!!
Organizator uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za uszczerbek na zdrowiu uczestników i nie zamierza opłacać kosztów pochówku tym, którym nie uda się przeżyć co niektórych atrakcji, przewidzianych w trakcie wycieczki!

Tamara Olszewska 

Dodaj komentarz

Możesz również polubić…