Zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy wsp. Trybunału Konstytucyjnego podczas akcji Solidarni z Lechem

W najbliższą sobotę (27.02.2016) na Placu Solnym we Wrocławiu w godz. 11.00 – 17.00 kontynuowana będzie rozpoczęta 20 lutego przez członków wrocławskiego oddziału KOD akcja zbierania podpisów pod Obywatelskim Projektem Ustawy o Trybunale Konstytucyjnym (zebraliśmy wtedy 162 podpisy).

Gazeta Wyborcza zaprosiła nas do współpracy, dzięki czemu akcja KOD zbiegnie się z organizowanym przez GW wydarzeniem Solidarni z Lechem – z mieszkańcami Wrocławia chcemy utworzyć żywy napis „Wałęsa”. W ten sposób zamanifestujmy solidarność z atakowanym przez prawicowych lustratorów Lechem Wałęsą… Spotykamy się o godz. 12, aby ułożyć żywy napis „Wałęsa”. Fotografię opublikujemy na naszej stronie internetowej i FB”.

Zbiórka podpisów we Wrocławiu jest częścią ogólnokrajowej zbiórki podpisów organizowanej przez KOD pod Obywatelskim Projektem Ustawy o Trybunale Konstytucyjnym. Szczegółowe informacje dostępne są pod: http://komitetobronydemokracji.pl/zbieramy-podpisy-obywatelskim-projektem-ustawy-o-trybunale-konstytucyjnym/

Osoby chętne do wsparcia zbiórki mogą się przyłączyć w ramach akcji „Wszyscy zbieramy podpisy!”, której motto brzmi : „Nie pytaj gdzie możesz złożyć swój podpis, pytaj gdzie możesz dostarczyć formularz wypełniony podpisami swojej rodziny, sąsiadów, znajomych, kolegów z pracy i uczelni”. Na pl. Solnym będzie można pobrać zestawy KOD w skład którego wchodzą puste formularze, wydrukowany projekt ustawy, instrukcje dla zbierających oraz ulotki informacyjne.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach i do potwierdzania udziału za pośrednictwem Facebooka:

ZBIÓRKA PODPISÓW POD USTAWĄ WSP. TK – 11.00 – 13.00

ZBIÓRKA PODPISÓW POD USTAWĄ WSP. TK – 13.00-15.00

ZBIÓRKA PODPISÓW POD USTAWĄ WSP. TK – 15.00-17.00

Solidarni z Lechem

Dodaj komentarz

Możesz również polubić…